Produkcija

Dabiskā akmens (marmora, oniksa, granīta, dolomīta, kvarcīta u.c.) interjers ne vienmēr ir atveidojams šedevrs pat tad, ja dažādās telpās vai būvniecības objektos tiek izmantots viens un tas pats materiāls. Kā jau tika minēts iepriekš, dabiskais materiāls ir pašas mātes dabas veidojums, un katra viena un tā paša materiāla partija var atšķirties pēc tonalitātes un zīmējuma. Turklāt dabiskajam akmenim vienmēr var pielietot dažādus apdares veidus (pulēšanu, slīpēšanu, apdedzināšanu, antīku efektu, bučardēšanu vai arī šķelta, dabā atrodama akmens izskatu). Dabiskais akmens interjeros vienmēr atradīs savu vietu – gan lielās, gan mazās telpās. Pat neliels marmora plauktiņš uz sienas var izskaistināt interjeru. No marmora vai oniksa veidota kamīna apdare piešķir kamīnam skaistumu un rada vēlmi pavadīt pie tā arvien vairāk laika, baudot kamīna sniegto siltumu. Vannasistabas, iekšējie pakāpieni un kāpnes, palodzes, virtuves galda virsmas un vannas istabu galdiņi, marmora vai granīta grīdas – tas viss sniedz uzticamību un dabisku, dabas dotu, skaistumu. 


Dabiskais akmens daudzu gadu garumā priecēs savu mājokļu īpašniekus ar dabas dotu cēlumu un skaistumu, ja vien tas tiks kopts. Tie var būt atsevišķi procesi, kā arī kompleksi procesi (grīdu pulēšana ar speciāliem instrumentiem) un daudz vienkāršākas ikdienas darbības, piemēram, akmens tīrīšana ar tam speciāli paredzētiem ikdienas lietošanas šampūniem, pulēšanas pastām, kā arī akmens impregnēšana. Akmens tīrīšana virtuvē, vannasistabā, koridorā, viesistabā utt. – tas nav sarežģīti. Ir svarīgi lietot dabiskā akmens kopšanai paredzētas specializētās ķimikālijas.

Akmens virsmas interjeram

Akmens virsmas vannas istabai

Tā ir vieta, kur visbiežāk cilvēks paliek vienatnē ar sevi. Mazgāšanās, sevis sakopšana – visas šīs svarīgās lietas cilvēks veic katru dienu. Taču, ja tādā brīdī cilvēku ieskauj dabiskā akmens skaistums ar neatkārtojamiem zīmējumiem un lielizmēra plātnēm, kas rada īpašu skaistuma diženuma un monumentalitātes sajūtu.

Akmens kamīni

Silts mājoklis, pateicoties labam kamīnam, – tā ir stratēģiska nianse, kas ļauj justies komfortabli pat aukstās un drēgnās dienās. Ja kamīns sniedz siltumu un ja tas turklāt ir apšūts ar dabisko akmeni, tad tas ir īstens šedevrs, senatnīgs klasiskums, kas ļauj izbaudīt no marmora, granīta vai oniksa izgatavota kamīna siltumu un skaistumu.

Akmens fasādes (ventilējamās)

Dabiskais akmens fasādē var piešķirt jebkurai ēkai fundamentalitāti, kā arī vieglumu. Uz ēku fasādēm, kā likums, tiek izmantots granīts, kvarcīti, dolomīti, kaļķakmeņi, kā arī travertīns. Pateicoties šiem dabiskajiem materiāliem, ēku fasādes var apšūt, izmantojot ventilējamu fasāžu sistēmas, kā arī slapjās uzstādīšanas metodi (ar līmi). 


Ventilējamas fasādes – tā ir no alumīnija, nerūsējošā tērauda vai cinkota metāla izgatavota apakškonstrukcija. Tā ļauj dabiskajam akmenim jebkuros laikapstākļos elpot, kas būtiski palielina tā darba mūžu. Ventilējamas fasādes sistēma tiek izmantota ne tikai ēku fasādēm, bet arī ēku cokolu apšuvumā.

Dabiskā akmens fasādes var būt ar dažādu veidu apdari (pulētas fasādes plātnes, ar uguni apstrādātas plātnes, klints tipa plātnes, kombinētu granīta, dolomītu, kvarcītu un travertīna apdares virsmu izmantošana).


STROW katalogs

Teritoriju labiekārtošana

Dabiskais akmens ir dabas daļa. Apvienojot dabisko akmeni ar dažādiem augiem – gan āra, gan telpaugiem – veidojas lieliska harmonija. Kaltie granīta bruģakmeņi, bruģakmeņi celiņiem, dolomīta vai granīta plātnes telpām – tie visi ir materiāli, kas, pateicoties savai struktūrai, ļauj veidot dažādas kompozīcijas dārza un parka arhitektūrā.

Akmens apmales

Dabiskā akmens, galvenokārt granīta, apmales ir noturīgas pret straujām temperatūras izmaiņām, izceļas ar stiprību un ilgmūžību. Šis materiāls ir lieliski piemērots ceļa seguma nostiprināšanai, noturot gājēju ietves plātnes, norobežojumus, aizsargājot pret netīrumiem, kas var nokļūt uz ceļa seguma no atklātām zemes platībām un zālājiem.

Akmens kopšana

Pret dabisko akmeni ir pienācīgi jāizturas, kas tam ļaus kalpot saviem saimniekiem ilgi. Šim nolūkam ir jālieto tikai specializētie dabiskā akmens tīrīšanas, aizsardzības (impregnēšanas) līdzekļi, speciāla vaska pārklājumi, kā arī kristalizēšana.

TECHLAM keramika

Pēdējos gados TECHLAM keramikas produkcija, ir atdzīta kā labākais risinājums - grīdām, sienām un citiem konstruktīviem risinājumiem. Ir pieejams plašs krāsu un izmēru sortiments.

Aplūkot katalogu


  Radušies jautājumi?

hCaptcha

Mēs parasti atbildam 24 stundu laikā!

  Kontakti

E-pasts: info@akmensbaltija.lv

Tālr. + 371 67460246

Mob. tālr. + 371 27868120